791
351783

GUCCI, handväska.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
1 900 SEK
GUCCI, handväska.

Påsmodell i mörkblått skinn. Beslag i guldfärgad metall, ringar märkta "GUCCI". Handtag i bambu. Fodrad i svart, invändigt ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt numrerad. Axelrem medföljer. 23 x 29 x 14,5.

Smärre slitage. Foder med slitage.