Madeleine Pyk – en samling F769
793
328797

CHANEL, handväska "Mini flap" samt plånbok.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Mörkblått quiltat läder. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med ficka. Fodrad med burgundifärgat läder. Två fack invändigt, varav ett med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" på insidan, låset märkt "CHANEL PARIS", dragkedjan med CC samt länk märkt "CHANEL". Certifikat samt dustbag medföljer. 18 x 13 x 7 cm.
Plånbok i svart quiltat läder, tryckknappslås pryd med CC. Ficka på baksida med dragkjeda. Två fickor invändigt. Stämplemärkt "CHANEL" samt "MADE IN FRANCE", numrerad. 14 x 10 cm.

Slitage.

Dustbag till väska medföljer.