794
332033

CHRISTIAN DIOR, halsband samt ett par clips örhängen.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
2 500 SEK

Dekorativa turkoser och stenar infattade i guldfärgad metall. Halsband "Chr.Dior 1968 Germany", längd 44 cm. Örhängen stämpelmärkta "Chr.Dior 1967 Germany", längd 2,5 cm.

Troligen lagning, förgyllning med slitage.