801
331562

HERMÈS, scarf, "Carrossier".

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
1 400 SEK
HERMÈS, scarf, "Carrossier".

Siden, märkt "HERMÈS-PARIS". Signerad "Ledoux", designad av Philippe Ledoux. Motiv av hästvagnar samt figurer i blått och gult på crèmevit botten, blå bård. 84 x 88 cm.

Obetydligt slitage.