854
351094

HERMÈS, handväska, "Birkin 35".

Utropspris
50 000 SEK
4 410 EUR
4 600 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

Rödfärgat Togo-skinn med röda stickningar. Tillhörande silverfärgad lås och nycklar. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplad "17.X", inramat "G". Fodrad i rött skin, invändigt två fack varav ett med dragkedja. 35 x 25 x 18,5 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag samt regnskydd medföljer.