117
396507

RING, enligt uppgift Tiffany & Co, platina med fasettslipade safirer och briljantslipade diamanter.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris

Helalliansring. Storlek 16,25/51.

Bruksslitage. Nagg på safirer.