203
376637

BROSCH, silver och guld med gammal- och rosenslipade diamanter, totalt ca 1.25 ct. Vikt ca14g.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris

Silver, förgylld baksida. Längd 7 cm.

Bruksslitage.