249
383103

ULYSSE NARDIN, herr, 18k guld, 1970-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Manuell, ljus urtavla med stavindex i guld, 34 mm. Svartläder armband, senare.

Namngravyr. Boett samt glas med repor. Ej funktionstestad.