251
383108

MEISTERSINGER, Mechanik herr, stål, 1900/2000-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Manuell, mörk urtavla med vit index med arabiska siffror, glas, diameter 42 mm. Svart läderarmband, ej märkt.

Slitage, boett med kraftig slitage, glas med smärre repor. Ej funktionstestad.