272
385239

LOUIS VUITTON, kuvertväska / handväska, "Monceau Bag"

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Svart epi-skinn, beslag samt spänne i mässing. Upptill avtagbart handtag, stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Framsida med lås och spänne, märkt "LV" samt "LOUIS VUITTON". Under lock på baksida, ett fack. Fodrad i svart, invändigt ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS". 26 x 20 x 5 cm.

Bruksslitage.

Proveniens

Inköpt i Japan.

Nycklar medföljer.