310
398598

LOUIS VUITTON, hundkoppel samt collier, "Baxter Dog Leash MM" samt "Baxter Dog Collar".

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Monogram canvas samt detaljer i guldfärgad metall. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON", "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. 100 x 2 cm. Collier, längd till hål 33-41 cm.

Slitage.