360
391463

PIERRE CARDIN, cabinväska, 1990-talet

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Svart behandlat skinn med vinröda detaljer. Guldfärgade metallbeslag samt logo. Fodrad i svart tyg med invävd logomönster. 50 x 37 x 27 cm.

Bruksslitage.