362
383124

OMEGA, herr, guld på stål, 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris

Manuell, urtavla i silver, index i form av romerska siffror i svart, liten sekundvisare, diameter ca 34 mm, plexiglas. Svart läderarmband, ej märkt.

Anlöpningar. Boett samt glas med repor. Ej funktionstestad.