438
390512

BROSCH, förgyllt sterlingsilver med rökkvarts och markasiter, Theodor Fahrner, Tyskland, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
700 SEK

Filigran och markasiter, oval fasettslipade rökkvarts. Längd 6 cm. Märkt TF i cirkel samt original fahrner.

Mindre slitage.