441
399395

LOUIS FÉRAUD, klänning, 1970-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Klubbat pris
800 SEK

Crèmefärgad siden med logomönster i svart. Svarta plastknappar med genombruten dekor av logo. Skjortblusmodell med skärp. Fodrad i crèmefärgad siden. Etikettmärkt "LOUIS FÉRAUD PARIS". Rygglängd mitt bak ca 87 cm, bystvidd ca 82 cm, ärmlängd ca 50 cm.

Smärre bruksslitage.