461
392651

KARL LAGERFELD, handväska.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
1 800 SEK
KARL LAGERFELD, handväska.

Väska med ett handtag samt avtagbar axelrem i form av guldfärgade metall kulor. Svart skinn med detaljer i guldfärgad metall. Spänne med monogram. Fodrad i svart skinn, invändigt ett fack med dragkedja. Brickmärkt "KL PARIS MADE IN ITALY". 23 x 17 x 4 cm.

Obetydligt slitage. Smärre repor.

Dustbag medföljer.