464
388574

MOSCHINO, halsband.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
MOSCHINO, halsband.

Tvinnat svart tråd med hänge i guldfärgad metall och svart plast föreställande ett kors. Länd kedja ca 126 cm. Längd hänge ca 10 cm.

Lagningar. Bruksslitage.

Ask medföljer.