487
374885

YVES SAINT LAURENT, blus.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
1 200 SEK
YVES SAINT LAURENT, blus.

Vit bomull med genombruten brodyr. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche". Enligt etikett storlek 40. Rygglängd mitt bak ca 58 cm, bystvidd ca 100 cm, ärmlängd ca 44 cm.

Obetydligt bruksslitage. Brodyr med enstaka skador.