Madeleine Pyk – en samling F769
49
367472

RING, platina med 9 briljantslipade diamanter, tot. ca 1.60 ct.

Utropspris
14 000 - 16 000 SEK
1 330 - 1 520 EUR
1 520 - 1 740 USD
Klubbat pris

Kvalitet ca G/VVS-VS. Storlek 16/50.

Slitage. Smärre nagg på skena.