492
398010

HERMÈS, damarmbandsur, "Medor".

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris

Urtavla dold bak öppningsbar nit, vit urtavla med guldfärgad index, märkt "HERMÈS PARIS". Svart skinnarmband med guldfärgade nitar. Boett märkt med logo samt HERMÈS, "WATERRESISTANT - SWISS 587366". Diam ca 22 mm.

Slitage och boett med nagg. Ej funktionstestad.

Ask samt certificat medföljer.