496
400895

CHANEL, axelremsväska.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
CHANEL, axelremsväska.

Svart skinn. Länk med flätat skinnband i silverfärgad metall. Invävd mönster av CC logo i front. Ett ytterfack med dragkedja. Fodrad i svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad. 32 x 20 x 15 cm.

Bruksslitage.