499
399376

CÉLINE, skärp.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
CÉLINE, skärp.

Svart skinn med guldfärgad metall dekor, bl a av kedja. Skinn samt metall stämpelmärkt "CELINE". Baksidan med brunt skinn, enligt märkning storlek 75. Stämpelmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY M12". Längd till hål ca 75-79 cm.

Smärre bruksslitage och repor.