522
396607

GUCCI, skärp.

Utropspris
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
GUCCI, skärp.

Svart skinn. Spänne i form av bett i guldfärgad metall, märkt "GUCCI". Stämpelmärkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. Enligt märkning storlek 95/38. Längd till hål ca 90-95 cm.

I nyskick. Enstaka repor.