564
355051

GUCCI, handväska, 1970-tal.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
GUCCI, handväska, 1970-tal.

Brunt skinn med guldfärgade metall beslag och spänne. Fodrad i brunt skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "MADE IN ITALLY BY Gucci" samt numrerad. 28 x 20 x 8 cm.

Bruksslitage.