609
399370

CHANEL, halsband.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
CHANEL, halsband.

Bronserade metallkedjor med förgylld dekor av lejonmaskaron och fasetterad dekorativ glassten. Kedjorna med dekorativa röda glaspärlor. Stämpelmärkt "CHANEL *** MADE IN FRANCE". Längd ca 54 cm. Omkrets ca 87 cm.

Förgyllning samt bronsering med slitage.