647
398466

CHANEL, handväska / axelremsväska, "Double Flap".

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Beige quiltat mocka. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad i beige skinn, två fack under flap, samt fack med dragkedja. Invändigt två fack, varav ett större. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 25,5 x 16 x 7 cm.

Bruksslitage, kanter nötta/med smuts.

Dustbag medföljer.