Madeleine Pyk – en samling F769
735
395161

GUCCI, resväska samt beautybox.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
285 - 332 EUR
327 - 382 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Brunt behandlat skinn med revär i rött och grönt. Spänne i guldfärgad metall. Adresslapp medföljer. Fodrad i beige canvas. Stämpelmärkt "MADE IN ITALY BY Gucci". 44 x 29 x 24 cm. Beauty box i brunt behandlat skinn med beslag och dragkedja i guldfärgad metall. Fodrad i brunt plast tyg med inredning samt ett fack med dragkedja. 28 x 20 x 18 cm.

Smärre bruksslitage. Foder i beauty box med skador. Rem på beauty box med skada.