797
403078

VALENTINO, beautybox, 1960/70-tal

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
132 - 158 EUR
140 - 168 USD
Klubbat pris

Beige tyg med sammetsapplikationer och svarta skinndetaljer. Mässingslås. Invändigt beige mocka, tre fack varav ett med dragkedja samt remmar för flaskor. Etikettmärkt: "valentino Studio MADE IN ITALY FABRIQUE EN ITALIE". 30 x 18 x 19 cm.

Normalt bruksslitage.