812
383996

EMILIO PUCCI, väska samt scarf.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Handväska i siden, skinn samt guldfärgade metallbeslag. Fodrad i gult och orange skinn, invändigt en ficka. Stämpelmärkt "Emilip Pucci" ITALY". 20 x 19 x 5 cm.
Scarf i siden, märkt "Emilio" samt "EMILIO PUCCI FIRENZE". Puccimönstrad i bland annat grönt, orange och gult. ca 88 x 88 cm.

Smärre bruksslitage, smärre repor.