833
399335

YVES SAINT LAURENT, singoallatopp samt kjol, 1980-tal.

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
132 - 159 EUR
138 - 166 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Orange bomull. Topp med volangkrage och rosett framtill. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche PARIS". Enligt etikett storlek 40. Rygglängd mitt bak ca 57 cm, bystvidd ca 104 cm, ärmlängd ca 18 cm. Klockad kjol med volang kant nertill. Midja med elastisk band. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche PARIS". Enligt etikett storlek 40. Midjevidd ca 74 cm, längd ca 57-66 cm.

Smärre bruksslitage.