843
403079

ESCADA, ett par slip-in

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 106 EUR
92 - 110 USD
Klubbat pris
ESCADA, ett par slip-in

Jeanstyg med gula dekorstickningar. Guldfärgad klack, höjd 9 cm. Enligt märkning storlek 39 1/2. Stämplemärkt: "ESCADA MADE IN ITALY". Innerlängd 26 cm.

Obetydligt bruksslitage

Dustbag medföljer