864
392652

CORA JACOBS, clutch / aftonväska.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 106 EUR
92 - 110 USD
Klubbat pris

Röd siden, pressat skinn i grönt och blått med dekor av pärlor. Fodrad i svart siden, invändigt ett litet fack. Etikettmärkt "Cora Jacobs Collection NEW YORK, PARIS, FIRENZE, LONDON, TOKYO, MANILA". 22,5 x 14 x 5 cm.

Bruksslitage, smärre repor.