885
374875

SALVATORE FERRAGAMO, handväska.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Grått skinn med gråa stickningar, silverfärgad metall beslag. Spänne i front märkt "Ferragamo". Fodrad i brun canvas, invändigt tre fack varav ett med dragkedja och ett för mobil. Stämpelmärkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" samt numrerad. 45 x 30 x 6 cm.

Obetydligt bruksslitage, enstaka fläck.