901
385503

CHANEL, handväska, "Flap bag".

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Mörkblått quiltat siden. Framsida med dekor av kvadratiska siden samt paljettblad. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i silverfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad med mörkblått skinn samt siden, två fack under lock, samt fack med dragkedja. Invändigt två fack, varav ett större. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 25 x 16 x 5 cm.

Obetydligt bruksslitage. Foder med smärre bruksslitage.