909
385506

CHANEL, handväska, "Double Flap bag".

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Mörkblått quiltat skinn. Monogram prytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad med mörkblått skinn, två fack under flap, samt fack med dragkedja. Invändigt två fack, varav ett större. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 25,5 x 16 x 7 cm.

Bruksslitage, foder med ställvis kraftigare slitage.