110
432569

BROSCH med odlad halvpärla, ca 18 mm, och diamanter tot ca 0.40 ct.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

18K vitguld. Stämplad Lagervall. Tillverkningsår 1971. Storlek ca 5x3 cm.

Bruksslitage.