139
451111

COLLIER med snidade ametister och rondeller i guld.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 590 - 1 770 EUR
1 660 - 1 840 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

18K guld. Längd 45 cm.

Mindre skador och nagg på ametister.