142
451119

BROSCH, mikromosaik, med motiv från Colosseum.

Utropspris
4 500 - 5 500 SEK
397 - 485 EUR
414 - 506 USD
Klubbat pris

14k guld. Onyx med skador smt tennlödningar. L. 6,5 cm. Originaletui. Stämplad MK.