198
454986

ARMBANDSUR, herr, Omega, Automatic, stål, 1960/70-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris

Automatisk, silverfärgad urtavla, datum, plexiglas, diameter 36mm. Svart läderband ej original.

Boett med repor. Slitage. Ej funktionstestad.