203
427773

ARMBANDSUR, herr, IWC (International Watch Company), automatisk, 18k guld. 1960-tal. Vikt 85g.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris

Stavindex, datum, 32 x 32 mm. Serienummer 2235144. Integrerad guldlänk, barkfinnish, lås med IWC logo, längd ca18cm. Två boxar medföljer.

Slitage. Skadad urtavla. Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Krona Länk skadad. Krona glapp.