259
435215

KROCKETSPEL, Jacques Croquet, 1980-tal

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Tillhörande delar för spel för fyra personer, klubbor grindar och bollar. Längd klubba ca 93 cm.

Smärre bruksslitage.