277
431051

LOUIS VUITTON, resväska, "Alzer 80".

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Monogram canvas. Handtag, detaljer och adressetikett i läder, mässingskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt plakett märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrad i beige konstläder, inredning med bricka och stroppar. 80 x 53 x 26 cm.

Smärre bruksslitage. Smärre skador i skinn.