289
436260

GUCCI, portfölj.

Utropspris
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
GUCCI, portfölj.

Brunt skinn med beslag i guldfärgad metall och handtag i brunt skinn. Centralt på sidorna dekor av guccis signaturrand i rött och grönt. Fodrad med ljust skinn. I locket dokumentfack, stämpelmärkt "MADE IN ITALY BY GUCCI". Ca 43 x 30,5 x 8,5 cm.

Bruksslitage; repor och fläckar.