Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Klassiska antikviteter F757
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
310
430108

MULBERRY, weekendbag.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
390 - 487 EUR
453 - 566 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
MULBERRY, weekendbag.

Mörkblått präglat skinn med bruna skinndetaljer. Handtag av mörkblå canvasrem. Tillhörande adressetikett. Etikettmärkt "Mulberry", Numrerad på mässingsbricka 531992. Invändigt Mulberryrutigt samt ficka. ca 60 x 47 x 20 cm.

Slitage remmen solblekt, skadad axelrem medföljer.