361
457468

HERMÈS, skärp.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
HERMÈS, skärp.

Vändbart skärp med en sida i brun togo och en sida i svart skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i silverfärgad metall med graverad dekor. Enligt märkning storlek 85. Längd till hål: 84-90 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Dustbag till spänne medföljer.