Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
361
457468

HERMÈS, skärp.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
146 - 195 EUR
170 - 227 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
HERMÈS, skärp.

Vändbart skärp med en sida i brun togo och en sida i svart skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i silverfärgad metall med graverad dekor. Enligt märkning storlek 85. Längd till hål: 84-90 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Dustbag till spänne medföljer.