423
457486

LOUIS VUITTON, resväska, "Tabor".

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
309 - 353 EUR
322 - 368 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Monogram-kanvas. Handtag, detaljer och namnbricka i ljust skinn, mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt plakett märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE" samt numrerad. Fodrad i brunt. Etikettmärkt "LOUIS VUITTON 960805 AVe MARCEAU 78bis - PARIS NICE - 2 AVe DE SUÈDE". Ca 35 x 28 x 16 cm.

Smärre bruksslitage.