427
450727

GOYARD, koffert.

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 530 - 3 970 EUR
3 680 - 4 140 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
GOYARD, koffert.

Monogram canvas med mässingskodda kanter. Träribbor på toppen och runt om, mässingsbeslag. Mässingslås märkt "E GOYARD AINÉ PARIS 23 233 Rue St HONORÉ". Invändigt fodrad med oblekt linne/bomull, inredning i form av korg. 71 x 56 x 47 cm.

Slitage. Smärre skador med lagningar. Foder med fuktskador.