433
452726

LOUIS VUITTON, hundcollier, "Baxter Dog Collar".

Utropspris
600 SEK
53 EUR
55 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Monogram canvas samt detaljer i guldfärgad metall. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON", "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. Längd till hål ca 34-42 cm.

Slitage, smärre skador.