445
454753

CÉLINE, aftonväska/axelremsväska.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Brunt krokodilskinn med spänne och beslag i guldfärgad metall. Spänne med häst och vagn, stämplad "CÉLINE". Fodrad med brunt skinn, tre fack invändig, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY". Avtagbar axelrem i guldfärgad metall medföljer, går även att använda som halsband. 22,5 x 16 x 5 cm.

Slitage.

Dustbag medföljer.